| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Care sunt meseriile la buget?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pot fi mai multe. Depinde unde esti angajat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate, de la maturator pana la arhitect, medic, inginer etc etc etc

| Anonimus24061 a răspuns:

Electrician, ingrijitor,cioban,postas,infirmier, la un magazin la strada, taxi, uber, pe microbuz,

| Marius_DG_1987 a răspuns:

Funcționari publici - angajați ai guvernului sau ai instituțiilor publice
Profesori și personal educațional - angajați în sistemul de învățământ public
Angajați în sistemul de sănătate public
Angajați în serviciile publice cum ar fi poliția, pompierii sau personalul din serviciul de urgență
Angajați în serviciile de utilitate publică cum ar fi serviciul de apă sau de energie electrică.