| SenySenno a întrebat:

Buna ziua, doresc sa ma angajez la Tazz, Glovo, etc, dar nu stiu exact procedura, vad multe anunturi pe olx, le dau mesaj, nu raspund. Am aplicat pe diferite site-uri, la fel, nimic. Cum este procedura? Trebuie sa aplici de mai multe ori? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi la băiatul ăsta

https://youtube.com/c/GrigoreVarlam

Ultimele 3-4 clipuri are in descriere un formular de înscriere la tazz. Zice și prin video-uri de el.

| Catrice a răspuns:

N-ai gura sa vorbești ca să suni? De unde știu ei ca ești serios dacă dai mesaj?

| SenySenno explică (pentru Catrice):

Pe site-uri scrie clar sa nu suni daca nu te suna ei in 24 de ore, de ce sa fiu mai destept eu?

| Catrice a răspuns (pentru SenySenno):

laughing ca nu ești de aia.
Se referea după după ce deja depui cv/vorbești cu bossu de posibila angajare ca să afli dacă te primește sau nu.

| SenySenno explică (pentru Catrice):

Nu cred ca esti in masura sa ma jignesti, daca nu esti capabil sa citesti clar un mesaj si sa intelegi ceva din el e treaba ta. Zi faina!

| Catrice a răspuns (pentru SenySenno):

Tu nu ești in măsură să comentezi in cazul in care nu înțelegi limba romana.

| TatianaIstrate a răspuns:

Poti aplica si prin niste terti gen https://www.ejobs.ro/......ry/1487438