| Aries a întrebat:

ieri am fost contactact de o doamna de la forex care m-a programat la un interviu.Eu am intrebat daca sunt necesare studii superioare, iar dansa mi-a zis ca nu este nevoie de niciun fel de pregatire totul bazandu-se pe trainingu-uri.Pentru postul de junior account manager am fost selectat. Daca puteti sa explicati si voi acest termen mai in detaliu v-as fi recunoscator, si sa imi spuneti parerea voastra despre jobul acesta, daca se merita sau nu.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

No coment!rolling on the floor

| Onutsu a răspuns:

Forex? si pe mina m-a sunat(aveam 16-17 ani), ei te invata cum sa tranzactionezi bani, aur etc.Te invata ei cate ceva si tu incepi sa tranzactionezi.Ciudat.Foarte stresant, creste nu creste.etc.Succes.

| Aries explică:

Pana la urma este un jb platit, sau platesti ca sa inveti?