| Adii_Adi_1993 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat,unde ma pot angaja, am 21 de ani sunt serios si dornic de munca,dar fara studii superioare, parintii nu ma mai sustin nici moral..va rog dati-mi niste sfaturi sau ceva concret,cine cunoaste undeva, ma pot deplasa oriunde chiar si strainatate.astept raspunsuri.o zi buna!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai terminat liceul poti cauta un post de functionar unde se cer studii liceale sau un ca muncitor necalificat. Intereseaza-te prin rude, prieteni, cunostinte, citeste anunturile din ziarele locale sau de pe internet ori te poti duce la AJOFM din judetul tau.

| Seby90 a răspuns:

Muncitor necalificat sau constructii. Cel mai bine ai pune intrebarea asta prietenilor sau amicilor. Ai nevoie de cineva care sa te primeasca fara exp si sa te invete o meserie, dupa va fi mai usor. Orice ai face... nu te... stii tu, chestii, manarii. Stai cuminte.