| befreeee a întrebat:

Sunt la filologie si termin anul acesta. M-am gandit sa aplic la Facultate Ion Ionescu de la Brad din Iasi,la departamentul zootehnie(controlul si expertiza produselor alimentare). Va rog, maputeti ajuta cu ceva sfaturi!

.

2 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Daca iti place viitoarea profesie poti sa mergi.
http://www.uaiasi.ro/....../index.php

| befreeee explică (pentru maria6):

Mersi mult, dar aceste informatii le stiu.Chiar m-am interesat de aceasta facultate.
As dori informatii precum: daca se face fata(sunt filo, nu am mai facut chimie, biologie etc.), cum sunt examenele? etc.