| dyannabia a întrebat:

Hei! Imi dati va rog idei de joburi pe care sa le am pentru a putea lucra de acasa, chiar daca e nevoie de facultate. Un job sigur pe care sa il am si sa imi pot intretine familia.

Răspuns Câştigător
| Jackpot2 a răspuns:

Contabil Economist Profesor IT ist Manager Director(ma rog acestea sunt funcții) inginer Proiectant inginer software Și multe altele. În speță sunt cele din domeniul IT și economic dar și în alte ramuri se găsesc slujbe în care poți lucra de acasă. Crede ma este mai bine sa ai totuși o rutina(nu ca cea din perioada asta ma refer)

1 răspuns:
| TatianaIstrate a răspuns:

Https://www.ejobs.ro/locuri-de-munca/remote/ uite aici o multime de joburi remote