| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor. Am 19 ani, 1.73 si as dori sa aplic pentru postul de insotitoare de bord la Wizz Air, stiti cumva ce acte, sau ce pasi trebuie sa urmez pentru a ma inscrie, ce documente trebuie sa trimit pe mail?

6 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

E greu cu internetul asta... http://tbe.taleo.net/......sition.jsp

| Ramona87 a răspuns (pentru UNHleaSHD):

Draga mea, sau dragul meu site-ul asta il stiu deja mie imi trebuia sa stiu ce documente trebuia sa incarc acolo in afara de application form si poza...ca imi trebuie mai multe documente decat apar acolo.greu tare de inteles

| Esperança a răspuns (pentru Ramona87):

Atunci te duci acolo si ii intrebi pe ei ce documente iti trebuie.

| UNHleaSHD a răspuns (pentru Ramona87):

Draga mea, trimiti un mail si-i intrebi.

| Ramona87 a răspuns (pentru UNHleaSHD):

Bine, multumesc, credeam ca poate voi gasi vreo fata care este stewardesa

| Ramona87 a răspuns:

Dau funda... apropo