| timiHash a întrebat:

Salut TPU,
Am reusit sa iau bacul cu media 8.12 si nu m-am hotarat la ce facultate sa dau si recunosc ca am gresit neinformandu-ma din timp. As dori ceva recomandari de universitati si facultati din Bucuresti (am terminat liceu de profil economic).
As vrea sa aleg ASE, ce facultati stiti?! Cineva care invata deja acolo daca poate sa-mi explice ce pasi trebuie sa urmez pentru a ma inscrie si ce fel de examene se dau?!
Mersi! Funda

2 răspunsuri:
| Vampir007 a răspuns:

Intra pe eiteul universitatilor, cauta facultati acolo si vezi ca ai toate informatiile de care ai nevoie, cauta pe net, succes~!