| Marnjugo a întrebat:

Buna ziua
Vreau sa ma duc la scoala de poliție din Câmpina si am o intrebare.
Sunt din Constanta, pot in Weekend sa plec acasa? Gen in fiecare Weekend.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti pleca doar daca esti invoit si nu cred ca vei fi invoit in fiecare saptamana.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cum este acum dar pe vremea mea daca aveai note sub 7 te sarea invoirea si permisiile ca recompensa. Permisiile (vacantele mici de la elevi) si vacanta mare erau obligatorii.

| Vântulalb a răspuns:

Nu in fiecare weekend. Acolo e militarie, totusi.