| Bolocan_Loredan_1995 a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper sa ma puteti ajuta. Vreau sa dau la scoala de agenti de politie la campina ai voiam sa stiu, dupa ce intru si incep sa studiez..sambata si duminica ma lasa sa plec acasa?(sunt din botosani). Sper sa ma puteti ajuta..multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De principiu primesti invoire, daca nu esti sanctionat disciplinar sau n-ai de desfasurat vreo activitate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste relatarile unor fosti elevi la scolile de la Campina si Cluj. S-ar putea sa reusesti sa iti faci o imagine generala asupra a ceea ce se cere in aceste institutii de invatamant : ahttp://www.politisti.ro/......mpina/oate Sper sa-ti fie de ajutor.Succes pe viitor.