| Radoi_Maria_1995 a întrebat:

Bunaaa!
Vreau si eu niste păreri despre Liceul militar "Tudor Vladimirescu " -Craiova.
Sunt clasa a 8a, imi doresc sa ma duc la un liceu militar, dar parerile din jurul meu ma sperie putin happy
Este chiar asa de multă strictețe?
Si stie cineva daca se dau probele anul acesta?
Multumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Prima părere: examen pe bune. Știi mate măcar de 8-9?

| Radoi_Maria_1995 explică (pentru sierra1):

Am numai 9-10 la mate laughing

| sandmonkey a răspuns:

Anul asta, posibil
da, chiar este strictete in sensul ca o sa inveti intr una si o sa vii acasa doar de craciun, paste si cand sunt vacante. poti in schimb sa dai la mate info si cand termini clasa a 12a sa dai la academia militara, si e acelasi lucru.

| Radoi_Maria_1995 explică (pentru sandmonkey):

Da, dar in orasul meu, mai ales acum ca suntem in cod roșu, nu prea se mai face scoala...