| AdeliaRoxe a întrebat:

Cam cat castiga un avocat destul de bun in Romania?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Legal sau la negru?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde ce onorariu are, el poate sa ceara oricat.

| Rodiiiiiiiiiii a răspuns:

In primul rand salut!

Eu cunosc avocati adica am cunostinte.si eu vreau sa devin avocat cand voi creste...
In primul rand nu ai cum sa ajungi sa lucrezi cu criminali fara sa stii.[cum spunea "madalicious"]. Asta stii inca de cand intri in caz.

In al doilea rand sa stiti ca cel putin, pe un proces, daca esti incepator, 25 de milioane. iar pe masura ce avansezi castigi mai mult! winking
Poti cere cat vrei tu chiar si miliarde.
Si spaga la fel, mai ales asta.
Eu una consider ca e avantajos, bani multi, ai si vacante cand vrei, muncesti cat vrei.stai la birou.deci...E bine! Sper ca te-am lamurit!:* happy