| Claudia_3811 a întrebat:

Cam cat castiga un inspector OPC? Fara sa primesti spaga!

6 răspunsuri:
| vladimir23 a răspuns:

Ntre 700 şi 1200 de lei, în funcţie de vechime. Mă refer la salariul net, în care sunt incluse şi sporurile.

| Mefisto23 a răspuns:

Cel mai mic salariu pe care il stiu eu e de 2000 lei +sporuri. Poate ma insel. Oricum se castiga bine in sectorul asta. Inca.

| alexutzu00791 a răspuns:

Frumos. fara sa primesti spagalaughing

| dragalasica a răspuns:

Pai intre 3000-50000.

| cris_4808 a răspuns:

Din cate stiu eu, un inspector OPC castiga intre 700 si 1200 de lei in aceste sume fiind incluse sporurile.Salariul difera in functie de vechimea pe care o ai... sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu.

| kokss a răspuns:

Si cu spaga?laughing