| andrei733 a întrebat:

Cand pornesc calculatorul imi apare o instalare cu windows genuine advantage notification.Cum pot sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activezi windows-ul cu http://windows.microsoft.com/......s-computer pentru 7. Si pentru xp http://www.johndoe.ro/cum-scapi-de-windows-genuine-advantage-wga/

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Iti zice ca windows-ul e neinregistrat.
inchide-o de la x si las-o asa.
asta e, daca ai windows fara licenta!

| 19marian60 a răspuns:

FA CE-TI ZICE JASSER si dupa aceea nu mai verifica Windows, nu ai licenta si o sa-di dea iarasi Windows genue, succes!

| ciprian222 a răspuns:

Stiu si mie mi s-a mai intamplat
i dadeam x da tot aparea si mo enervat.
am sunat un prieten care se stie la calculatoare si mi-a facut un update si nu mai imi apare
mai bine suni la un serviciu cu calculatoare

| AnonYMu003 a răspuns:

Instaleaza-ti alt windows Ca:7, Vista, RC 2008, xP darkness, Sau xp sp2happy sau cauta serial key la windows-ul pe care il aiwinking!