| ApArEnTeiNsElAtOaRe a întrebat:

Cum scap de Windows Genuine Advantage? help me!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu acest program:
http://download11.com/removewga

11 răspunsuri:
| Diva a răspuns:

Toti suntem loviti de Genuine!? Ce viata... Daca aflu cum scap de Genuine te anunt.Bafta

| Smackdown a răspuns:

Urmeaza urmatorii pasi:
. C>Windows>System32 si se dau rename la fisierele: WgaLogon. dll si WgaTray. exe de exemplu Wy. dll si Wz. exe moment in care ele nu mai pot opera.
2. C>Documents and Settings>All Users>Application Data>Windows Genuine Advantage si se da delete acestuia (Windows Genuine Advantage)
3. Restart

| IqStorm a răspuns:

Cumpăraţi licenţa. Cred ca a ajuns la 250 lei.

| zizu07 a răspuns:

Si eu sunt lovitsad. Cum aflati, ziceti-mi si mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu il am... dar nu stiu cum pot scapa de elsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. C>Windows>System32 si se dau rename la fisierele: WgaLogon. dll si WgaTray. exe de exemplu Wy. dll si Wz. exe moment in care ele nu mai pot opera.
2. C>Documents and Settings>All Users>Application Data>Windows Genuine Advantage si se da delete acestuia (Windows Genuine Advantage)
3. Restart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stiu cu sa scap de el