| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi șansele să pot deveni actriță la Hollywood? Vreau sa precizez că am de gând sa fac facultatea de actorie in Anglia și ca vorbesc cat de cat ok in limba engleză. Pe parcurs voi progresa cu pronunția deoarece iau cateva cursuri pentru limba engleză.

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Pai avand in vedere ca dintre toate aspirantele la actorie din Romania maxim 1% devin actrite de succes in Romania, iar din acestea, maxim 1% au un oarecare succes in SUA, rezulta ca sansele tale sunt de cel mult 1 la 10 000.

Si asta in cazul in care esti talentata si-ti dedici viata acestui lucru. Altfel, sansele sunt de 1 la un milion.