| MonicutZZa a întrebat:

Cum pot deveni actrita? Nu ma refer la facultatea de actorie sau ce-o fi ea, nu am de gand sa astept atat, am talent foarte mult, nu am de gand sa-l irosesc happy please, help.

Răspuns Câştigător
| Aleeka a răspuns:

Incearca sa te duci la un casting!
Din cate stiu eu nu trebuie sa ai neaparat niste cursuri!

9 răspunsuri:
| potzo a răspuns:

Pai daca nu dai la vreo facultate vei ajunge in cel mai bun caz "vedeta" - actrita nu poti ajunge decat cu studiile necesare...
Cred ca ce cauti este www.twistmedia.ro - este agentie de casting si lucreaza si cu actori si cu persoane fara studii in domeniu - "real people" - ar fi cam primul pas...

| Smackdown a răspuns:

Aici Puya ne poate ajuta:

Toata lumea apare la televizor
Se lasa filmati, chiar la ei in dormitor
Oricine poate fi actor ca nu e greu
Trebuie sa abordezi producatoru' cu tupeu

| Smackdown a răspuns:

Aici te poate ajuta Puya!

Toata lumea apare la televizor
Se lasa filmati, chiar la ei in dormitor
Oricine poate fi actor ca nu e greu
Trebuie sa abordezi producatoru' cu tupeu

| Smackdown a răspuns:

Ai inteles? Trebuie sa abordezi producatorul cu tupeu! Intelegi? Tupeu=succes

| デイダラくん a răspuns:

Fara diploma, nu te baga nimeni in seama dar poti incerca sa cauti ope net cursuri de actorie de 2 luni nu e suficient sa zici u ca ai talent...trebuie` sa ti-o zica un specialist...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In luna februarie organizam un casting pentru un lung metraj. Daca doresti sa iti incerci norocul si "talentul" asa cum spui tu, esti bine primita. Prima data trebuie sa vorbesti fluent limba engleza, pentru ca filmul va fi si pentru piata din America.
Iar mai departe sti si tu ce inseamna sa fii actorlaughing Daca nu ai diploma, trebuie sa ne uimesti, altfel...
Insa am si eu o intrebare, cine ti-a spus ca ai talent?

Ok... daca doresti ma anunti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la castinguri.Nu cred sa te intrebe nimei de studii.Mai ales daca vei cauta in zona pe acre o inspira avatarul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o idee. La Bucuresti la scoala de actorie le ceri sa dai numai proba.Si atunci sa-ti zica daca ai talent sau nuwinking

| TeodoraStef a răspuns:

Inscrie-te la cursuri de actorie. Intra pe www.brevis.ro