| Ela_8933 a întrebat:

Care este cea mai banoasa meserie din Romania?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Să fi avocat.

FantaSZy.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Manelist. oh go on

| εїз a răspuns:

Să fi avocat, să fi politician, să fi cântăreţ, şi multe alte meseri frumoase.

| pauladrian a răspuns:

Cantacios.

| oriflame_9415 a răspuns:

Hot

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Politician, avocat, cantaret, model, jurnalist, reporter, inginer, chirurg si procuror.

| Fvn a răspuns:

Sa lucrezi la garda financiara.

| Marutza a răspuns:

Sunt mai multe, dar trebuie sa faci ceva pentru ca iti place, nu pentru bani! happy Daca faci pentru ca iti place, atunci o sa faci bine, deci iei mai multi bani. Meserii banoase: arhitect, avocat, stomatolog... big grin

| Maduliciu a răspuns:

Oricare meserie de la care se poate lua spagawinking

| Doddel a răspuns:

In politica

| Doddel a răspuns:

Senator de astea

| Doddel a răspuns:

Sa mai lucrezi la aeroport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In politica si in televiziune se castiga cel mai bine, dar si in fotbal, evident. totusi, acum in Romania e criza si nu cred ca mai putem sa numim o meserie banoasa.

| daηă a răspuns:

Banos :->

| Reinkaos a răspuns:

Somajul.