| Fineness a întrebat:

Care este meseria care se castiga cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| sinx a răspuns:

Depinde... intrebarea este relativa. Tiriac a jucat tenis si uite ce a ajuns, Becali a pascut oile si uite ce a ajuns, exemplele pot continua. Cel mai bine e sa ai tu afacerea ta, fie ea cat de mica. De asemenea sunt adeptul unui loc de munca stabil. Cand lucrezi multi timp pentru o companie incepi sa promovezi, creste salariul, creste functia, etc. O meserie de viitor este cea de programator sau orice este legata de web/computere.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acele meserii din care trăiesc prin prisma ciubucurilor!
Pa, pa.

| KodrutZ a răspuns:

Aia pe care o faci cu placere si esti mai bun decit 99% din ceilalti ce o practica.

| IMC90 a răspuns:

Notarul castiga cel mai bine. Are niste onorarii fantastice.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

Răspuns utilizator avertizat
| Vladuthz a răspuns:

Ai uitat de doctor happy, numai cata spaga primesti in fiecare zi ca medic...

| Goguletzu a răspuns:

Pornstar big grin

| Misu1997 a răspuns:

Cred ca procuror sau avocat.