| IoanaIonuca a întrebat:

Care profil e mai ok dintre Finante-Banci, Management, Contabilitate si informatica de gestiune, Afaceri internationale sau Administrarea afacerii? As fi vrut la informatica economica, dar din pacate nu este la Universitatea unde vreau eu sa ma duc si nu-mi permit sa merg altundeva.

2 răspunsuri:
| Zathara a răspuns:

Finanțe-Bănci mi se pare cea mai „atrăgătoare" și apoi Contabilitate și informatica de gestiune. Dar depinde de preferințele și capacitățile tale. Avantaje și dezavantaje sunt peste tot.

| Micky123 a răspuns:

Salut, poti te rog sa-mi zici ce ai ales si daca ti-a placut? Ma aflu intr-o situatie aproape asemanatoare, m-am lasat de info eco si ma gandesc sa ma duc la Ori la Finante, Ori la Afaceri Internationale