| lll123 a întrebat:

Castiga bine un mecanic auto bun?

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da depinde si zona orasului... cati clienti are dau bacsis/nu dau bacsis etc daca vrei sa devii mecanic ar trebui sa faci o facultate si devii mare rau! Roboti si studii pentru avansarea tehnologiei si mai multetongue Dar daca vrei neaparat mecanic auto... da castigi ceva dar depinde si de societate

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Poti sa ii spui ca are mari probleme si faci bani pe cand unul mai...il reparala 20 lei

| Zambaretu1 a răspuns:

D.p.v al meu, meseria de mecanic e o meserie foarte banoasa, si voarbe bun. Castigi si bine, si pe deoparte mai iei si spaga.

| dinu95 a răspuns:

Da castiga binisor spun eu. Depinde si de ce masini repari.Salarul poate ajunge si pan la 1000-1500 de euro pe luna