| anonim_4396 a întrebat:

Cat Bani poti face ca Barman? si care sunt cele mai Importante Baruri care te platesc cel mai mult? si e cineva aici Barman sau a fost Barman sa imi spuna unde sa gasesc un Bar care te accepta fara experienta, pentru ca ma gandesc sa fiu Barman.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca barman, nu te accepta nimeni fara experinta si fara curs special, ca sa stii sa amesteci bauturile, sa stii sa servesti si restul.

| SomeBody12425356 a răspuns (pentru Violleta2022):

Raspuns stupid, daca nu te angajeaza nimeni daca nu ai experienta, nu ai cum sa faci experiente.

| Violleta2022 a răspuns (pentru SomeBody12425356):

Cand raspunsul vine de la un copil fara creier, prefer sa-l ignor.
Tu ar trebui sa pui mana sa inveti si sa lasi raspunsurile la care inca nu ai ajuns cu invatatul.
Mamicuta ta nu te-a educat sa ai bun simt si sa nu te bagi in discutiile celor mari? Vad ca ai doar 16 ani si o mare lipsa de creier!