| threestars a întrebat:

nu vreau sa va plictisesc deci am sa trec la subiect... numele meu si unde locuiesc nu sunt importante dar am o problema si sper sa gasesc un raspuns convingator.
De foarte mult timp sunt foarte suparat. Nici nu mai stiu cand am inceput sa fiu asa dar mie mi se pare ca e de cand ma stiu.
Poate de asta si fumez. Nu stiu sincer de ce m-am apucat.
Seara nu pot sa adorm decat daca stau si ma gandesc, si imi pun niste intrebari fara sens, ma gandesc la oamenii care se sinucid, la cei care au bani, de ce am asa putini bani (sunt la buget si nu platesc chirie, si totusi parintii nu imi dau destul - adica 7-10 lei pe zi mi se pare putin pentru a trai fara griji); ma gandesc la univers, la Dumnezeu etc. Poate sunt bolnav cu capul, eu unul nu am cum sa-mi dau seama, voi ce pareri aveti? Cum as putea sa gasesc fericirea pentru ca prietenii m-au dezamagit continuu bani nu am avut niciodata cat sa imi ajunga?

1 răspuns:
| Assu53 a răspuns:

Aceasta este o faza a adolescentei happy cu timpul vei trece pestewinking cand te vei maturiza vei realiza ca nu exista vreun raspuns concret pentru toate aceste intrebariwinking numai sa ai grija sa nu cazi in vreo depresie big grin ca atunci e nasol big grin eu zic sa dai mai multa atentie preitenilor sa iti faci altii noi daca cei vechi teau dezamagit si nu te mai gandi la chestiile astea happy si legat cu banii....imi pare rau dar din pacate asta este situatia, sunt multi in aceasta situatie, cu timpul poate se va inbunatatii, lucrul acesta ar trebui sa te ambitioneze sa inveti ca sa devii un om de afaceri cu un salariu destul de marewinking sper ca ti-am fost de ajut-o tongue, funda? big grin