| Marcoluca a întrebat:

Cat costa taxa de școlarizare pentru facultatea de agenți de politie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista facultate de agenti de politie, doar scoala de agenti de politie (scoala postliceala) si aceasta este gratuita.
Facultatea este pentru ofiteri de politie, in cadrul Academiei de politie "Alexandru Ioan Cuza" din Bucuresti.

| Marcoluca explică (pentru Ioandelasal):

Ma refeream la facultatea de agenti de politie Septimiu Muresan, cluj

| Ioandelasal a răspuns (pentru Marcoluca):

Este scoala de agenti de politie si nu facultate.
Vezi aici: http://www.scoalapolcj.ro/

| Marcoluca explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc! deci esste gratuita?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Marcoluca):

Da, ti-am spus in primul raspuns.
Doar daca nu lucrezi, dupa absolvire, perioada prevazuta in contract, va trebui sa platesti cheltuielile de scolarizare.