| afrodita3333 a întrebat:

Cat de des va ganditi la viitorul vostru? Ma refer la cei care mai sunt inca la liceu.

11 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Pai incerc sa traiesc clipa ...sa traiesc in prezent pentru ca sunt de parere ca doar in prezent poti sa-ti rezervi un viitorwinking

| M a răspuns:

In fiecare secunda, ma gandesc daca voi reusii sa ajung acolo unde vreau, la jobul ideal(judecator) la tot ce-i legat de intrebarea: Care e viitorul meu?

| Cezar a răspuns:

Adica de ce te referi la cei care mai sunt încă la liceu?
Eu mă gândesc de fiecare data la viitoru meu când fac ceva greşit în viaţă, ceva care regret.

| papusikatha a răspuns:

Numai cei care sunt la liceu au voie sa se gandeasca la viitor?

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mă gândesc super des, nici nu încape vorbă.

| CocoMexii a răspuns:

Ma gandesc des la viitorul meu...

| LondoneseCat a răspuns:

De fiecare data cand se iveste oportunitatea thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu.Nu numai ca ma gandesc,dar am si planuri pentru viitor, deloc de neglijat, pentru realizarea carora lucrez foarte mult.Totul e sa nu intervina nimic care sa-mi puna bete in roate, la urma urmei, nu stii ce-ti rezerva viitorul.Numai bine.

| cryna a răspuns:

Eu nu prea ma gandesc.azi imi aleg o facultate, maine ma razgandesc asa ca nu prea are rost laughing oricum de abia sunt intr`a 10. da` stiu ca e important sa faci o facultate ca fara ea nu faci nimic in zilele noastre straight face

| Hallie a răspuns:

Hi.Ma gandesc cam in fiecare zi.

| sergiudayro a răspuns:

Eu unul ma gandesc des la viitorul meu, dar cand vad ce nenorociti sunt unii de aceiasi varsta cu mine imi dau seama ca ei nu au cum sa se gandeasca la viitor, pentru ca nu vor avea unul. Cred ca asta este si cea mai mare problema in Romania, gandirea.