| genyg17 a întrebat:

Cat de mult conteaza media aniilor de liceu la Academia Militara? (am avut doar de 8 si de 9) ceea ce ma nelinisteste e media de 5 la matematica in primii doi ani de studiu... ma afecteaza cu ceva?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da neliniștea ta e justificată: dai examen și din matematică (exceptie medicina)

| genyg17 explică (pentru sierra1):

Nu vorbesc despre examen, sa presupunem ca voi lua mai mult de 5. ma intereseaza sa stiu daca aceasta medie de 5 din liceu, ar putea sa imi slabeasca prea mult sansele de a intra, fata de ceilalti concurenti