| Bogdan201739 a întrebat:

Cate facultati trebuie sa fac pentru urmatoarele meserii si ce profile trebuie sa aleg:
chimist biolog fizician inginer mecanic (robotica) si inginer genetic?

Dau funda

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru fiecare profesie din lista ta vei face doar o singura facultate--- daca te simti in stare, poti face si doua facultati in acelasi timp!

| Bogdan201739 explică (pentru alessia5158):

Deci pentru fiecare trebuie sa fac o facultate separata

| alessia5158 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Da.

| ALGator a răspuns:

Orienteaza-te spre biotehnolgie. Va fi (este) extrem de interesnat. Robotica poti sa completezi pe parcurs.
Cauta pe google facultatea de biotehnologie
http://www.bio.unibuc.ro/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca te angajeaza la 60 de ani? Cam pe-atunci le vei termina...

| Mak99 a răspuns:

"Cred ca-ti ajunge scoala vietii, lasa facultatile"