| edr47 a întrebat:

Caut arhiva fostei Intreprinderi MARMURA S. A Bucuresti B-dul Bucurestii Noi nr 25. i-mi poate spune cineva unde se gaseste?
(Dinache .At.Mecanic)

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Du-te la Directia municipiului Bucuresti a Arhivelor Nationale : http://www.arhivelenationale.ro/index.php?lan=0&jud=83 --- una din atributiile respectivei Directii este : "Îndrumarea cetăţenilor în privinţa altor instituţii deţinătoare de arhivă care au în administrare actele solicitate de aceştia, în cazul în care acestea nu se află în gestiunea birourilor Aparatului Propriu de administrează depozite de documente; " ( citat de pe site-ul lor )

| CorneaIulian a răspuns:

Caut arhiva fostei întreprinderii Marmura București B dul București noi Nr 25 îmi poate spune cineva unde este sau un Nr de telefon

| BacanuDanciuNeta a răspuns:

Și eu caut arhiva întreprinderi Marmura S.A București noi ce este de făcut

| MargaritM a răspuns:

D-l Dinache, ati gasit arhiva Intr.Marmura? Sunt si eu interesata pentru vechime...sanatate,astept aspunsul dvs pe email.

| Manole_Cristian_1984 a răspuns:

Buna ziua, ati reusit sa gasiti arhiva Marmura Bucuresti?

| Macriela a răspuns (pentru Manole_Cristian_1984):

Buna ziua! ati reusit sa gasiti arhiva Marmura Bucuresti?