| sorinam a întrebat:

Ce acte sunt necesare pentru a putea fi angajat la un al doilea loc de munca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diplome de studii ( copii ), carte de identitate ( copie), certificat de casatorie ( copie), certificat de sanatate, cazier ( eventual ), copie dupa cartea de munca. Daca mai vrea ceva angajatorul in plus, intreaba-l.

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Daca e parte time atunci nu ti trebuie d3ecit buletinu eventual cazier daca e vb de gestiune un rest putere de munca

| pepe a răspuns:

Copia cartii de munca si a actului de identitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Angajatorul iti poate spune ce acte trebuie la angajare, tinand cont ca este al doilea job.
Pa, pa.

| niculina a răspuns:

Aceleasi acte ca si la primul job: C. I., copie dupa diplome, cerere de angajare.