| Yoana26 a întrebat:

Aveti idee ce acte sunt necesare pentru a putea calatori cu un catel in Londra?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aici, găsești aproape toate informațiile. De asemenea, ar fi bine să telefonezi din timp, la aeroport, pentru a cere detalii și informații sigure.
http://www.blogul-larisei.com/2012/01/in-avion-cu-animalul-de-companie.html

7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

In Londra te poti plimba cu orice catel fara diploma de medic, fara permis de conducere etc. Daca vrei sa pleci dintr-o tara in alta cu javra dupa tine trebuie sa-i faci pasaport.

| floresdemayo a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pentru prima dată, un răspuns de-al tău m-a dezgustat.
Felicitări! straight face

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru floresdemayo):

Cine spune ca eu sunt aici sa te indulcesc pe tine? Alt raspuns dezgusta pe altul, se gasesc destule acrituri.

| floresdemayo a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Și la murături se adaugă uneori zahăr.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru floresdemayo):

Poate la alea din comert. Eu oricum evit zaharul, am 120 de stupi de albine si femeie frumoasa.

| floresdemayo a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Să crești mare!
Ai (și) o femeie frumoasă? Mai bine o numeai Regina albinelor.

| PersonajFictiv a răspuns:

Trebuie aiba catelul certificat de nastere, buletin la el daca are peste 4 ani, sa aiba licensa de latrat si de facut pipi unde apuca.
Aprobare speciala de la guvern de a-si linge thinking chestiile.
No, nu stiu.