| bernaaaaa a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa mi se indeplineasca o dorinta?

14 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Intr-o noapte cu cer senin urmareste stelele. Cand vei vedea o stea cazand, puneti dorinta! Ea se va implin! Cel putin povestea asa spune!

| 80Cris a răspuns:

Depinde ce dorinta e... poate vrei sa dai mai multe detalii.

| anka a răspuns:

Depinde despre ce e vorba. Daca depinde exclusiv de tine atunci persevereaza. Poti sa dai amanunte?

| Fotbalistul a răspuns:

Rogate in fiecare seara sa se indeplineasca si important este sa crezi si tu ca o sa se indeplineasca!

| lovenotsex a răspuns:

Sa muncesti, sa perseverezi si sa ai ambitie.Nimic nu e gratis.

| lovenotsex a răspuns:

Sa muncesti, sa perseverezi si sa ai ambitie.Nimic nu e gratis! dar depinde de ce dorinta.Sunt dorinte care nu pot fi indeplinite doar prin voita si puterea noastra.

| Pympyke a răspuns:

Sa ai incredere ca se va intampla si asa va fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fura bagheta lui Harry Potterwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti faci un proiect, un plan pe care sa-l urmezi pas cu pas, sa ai o logica in planul de "bataie", sa apelezi la cei din jur pentru informatii - important sa fie o dorinta realizabila DAR si onesta in acelasi timp!

| bernaaaaa explică:

Am vazut ca vreti amanunte, deci sa zic asa, vreau sa cunosc o vedeta si sa ma imprietenesc cu ea

| AlinaHoran a răspuns:

Sa iti dai una in caprolling on the floor

| mariuka a răspuns:

Sa crezi in acea dorinta ffoarte mult...citeste Secretul

| lolo_9040 a răspuns:

Berna aia cu herry potter e cea mai tare cred ca o sa meargalaughing

| alexa_9699 a răspuns:

,, Speranta" moare ultimawinkingwinkingwinking