| KIttyeu_6222 a întrebat:

Daca cineva ar putea sa va indeplineasca o dorinta, doar una(definitiva) care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| anonimaDeLa3 a răspuns:

Sa fiu cu el! Sa ma iubeasca...

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu iti spun ce gandesc pe moment. laughing
Sa faca ceva ce in prezent pare o relatie imposibila, sa fie o relatie posibila.Adica legata de baiatul pe care il plac:e o chestie mai nasoala la mijloc, si ne impiedica mai multe chestii sa fim impreuna si nu suntem.Nu cer totul pe tava, stiu ca trebuie sa treci multe obstacole ca sa ajungi la ceea ce iti doresti, dar o data, macar o data mi-as dori sa nu fie asa.

| Razvan a răspuns:

Nu-mi plac chestiile definitive.Nu-mi place sa pun punct. Vreau ca totul sa fie in puterea mea; adica daca trec strada sa stiu ca pot sa trec din nou, fara sa ma calce vreo bicicletawaiting

| Klepto a răspuns:

Ca toti oamenii sa castige la lotto laughing
Iti poti imagina trei sferturi din populatia Romaniei castigand si fiecare luand doar 2-3 lei? laughing

| sofia_8041 a răspuns:

Sa fiu judecator

| BlueHusky a răspuns:

Mind control.

| DroGhy a răspuns:

Sa fiu iubit de persoana pe care o iubesc din tot sufletul!
Desi nu ne-am certat nici macar o data...imi doresc si de acum inainte. Nu vreau bani, doar iubire sincera. tongue

| FIR a răspuns:

Sa fiu stapana lumii devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa imi indeplineasca toate doritelewinking

| oanaangel a răspuns:

Ca toata lumea sa fie fericita! kiss inclusiv eu