Întrebare recomandată | Claudiu709 a întrebat:

Daca ar fi sa ti se indeplineasca o dorinta, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Sa ma trezesc intr-o dimineata si totul sa fie cum era si inainte ( pana sa trec prin ce am trecut), si sa fiu fericita din nou si sa am acelasi chef de viata cum il aveam inainte.Intr-un cuvant vreau sa redevin persoana care am fost si inaintehappy

| Claudiu709 explică (pentru mihaelaa18):

Cam asa ceva imi doresc si eu. happy

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Claudiu709):

Poate intr-o zi va fi asa cum ne dorim noihappy

18 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

CA dupa aceea sa se indeplineasca toate dorintele.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Aceea dorinta ar fi sa am dorinte nelimitate sa le pot folosi oriunde oricand oricat.
O seara frumoasa sa ai happy

| Ayame17 a răspuns:

Mi-as dori ca familia mea sa fie sănătoasă și fericita pentru totdeauna.

| 12UFFY a răspuns:

Mi-as dori ca oamenii sa inceteze sa se gandeasca doar la ei, o lume mai buna e tot ceea ce imi doresc. Daca lumea in care traim e mai buna, atunci si viata noastra se imbunatateste.

| MalinaAndreea a răspuns:

Mi-as dori ca bunicii mei sa fie sanatosi!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Dorinta mea ar fi ca de cate ori sa zic HESOYAM sa apara in fata mea o valiza cu 250000$

| Raull7 a răspuns:

Mi-as dori sa am dorinte infinite laughing)

| tgiabberriieul a răspuns:

As vrea mai multe dorinte.

| Retardatus9000 a răspuns:

NU! Cea cu superputerile imi place dar eu mi-as dori o lume fara bani,care ar traii in armonie, in natura, fara certuri, fara bani, fara dusmani-doar prieteni.O lume armonioasa si Frumoasa plinde de copii care se joaca.Plina de Oameni care ar conviectuii intre ei.Dar in niciun caz cu bani.

| edoardo a răspuns:

Sa fiu fericit happy

| ABCDEFGH2806 a răspuns:

Sa pot sa imi implinesc toate dorintele mele...laughing

| mishutza a răspuns:

Sa fiu cu persoana iubita

| ignatzel98 a răspuns:

Eu cred ca mi-as dori super puteribig grin.De mic copil ma gandesc cum ar fi sa fiu superman si sa zbor peste tot cand vreau sau sa fug repede ca flash stiti si voihappy

| justanotherdaydreamaway a răspuns:

Mi-as dori sa ma trezesc intr-o dimineata, si sa fiu doar un bebelus... Sa nu fi avut nicio viata. Si sa o iau de la capat. Ar fi cea mai super zi din noua viata. laughing

| Nike920 a răspuns:

Sa fac o calatorie in jurul lumei

| Turcan_Cristian_1996 a răspuns:

Sa am o viata interesanta care sami aduca o placer anume, as vrea ca noi oamenii sa traim in tro armonie de vis.