| yanny`s a întrebat:

Daca "x" ar putea sa va indeplineasca o dorinta, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| getty a răspuns:

Sa ghicesc gandurile celorlalti

38 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred ca as vrea sa citesc gandurile oamenilor devil..sau sa nu mai fiu trista niciodata :-

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O singura dorinta? Hmmm...Sa fiu fericita alaturi de persoanele la care tin happy

| Pho3nix a răspuns:

L-as ruga pe ''x'' sa imi indeplineasca alte 3 dorinte

| Pho3nix a răspuns:

Poi daca ar fi ca ''x'' sa ne indeplineasca toate dorintele...ganditiva ce ar fi un lume laughing

| Leea1234 a răspuns:

Sa-mi de-a soacra-mea acte pe casa! (ce vreti nene! fiecare cu ce-l doare!)

| Leea1234 a răspuns:

Multumesc, celor care mi-au dat amuzant si inteligent! sincer ma asteptam numai la nefolositor si stupid! multumesc tuturor!

| St!L a răspuns:

Daca ar fi mai multe dorinte as incepe cu niste lucruri materiale, dar avand in vedere ca e doar o dorinta, iar abnii nu aduc fericirea mi-as dori sa am parte numai de bucurii toata viata.big grin

| Andreeagen a răspuns:

Sa imi indeplineasca inca 2 dorinte dar una dn acelea doua va fi ca sa imi mai indeplinesca alte doua dorinte si asa la nesfarsit...

| BUBULINA a răspuns:

@simpatia mea ma bucur ca asta dorinta ta

@lia nu ma supar pe tine niciodata

ce e al meu e si al tau laughing) si inverssmug (criticul)

app simpatia mea, 2 nu iti agung? nu fi egist si mai lasa si la alti, ma refer la ingeras

recunosc sunt geloasa dar pe lia nu's tongue

| lia a răspuns:

Atunci "X" cred ca glumeste. Imi cer scuze dar nu cred in asa ceva happy
@Criticul, eu spun sa ne iei pe amandoua rolling on the floor
Eu nu ma supar, acum sa vedem ce spune Bubulina laughing

| mami a răspuns:

Sa fiu in acelasi timp in doua locuri diferite

| Stixie a răspuns:

De ce numai 2? De ce numai 3?batting eyelashes
Eu i-aş spune ca de acum înainte, tot ce îmi doresc să se împlineascălaughing

| Cristina_3547 a răspuns:

Sa dau timpul inapoi...:-

| andreig a răspuns:

Sa fim fericiti. (toti)

| Paula a răspuns:

Sa ma marit cu ady day dreaming laughing

| Diav0la a răspuns:

...sa nu mai existe boli netratabile!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Sa nu existe moarte happy

| cutza a răspuns:

Imi vin nenumarate ginduri....cred ca as prefera una mai realizabila:vreau sa vad tot egiptul si sai cunosc cultura

| yoanna73 a răspuns:

Sa-mi iau vacanta pentru o luna.nu, nu in palma de maiorca.in romania, sa nu fac nimic sa dorm.sa ma trezesc cand vreau.

| cîrne a răspuns:

Toata lumea sa impartaseasca macar jumate din fericirea mea sa nu ma mai lovesc la tot pasul de atata rautate

| danutzyscorpyon a răspuns:

Sa am 1 mil de $ si sa calatoresc in toate tarile posibiele big grin
:X

| .-RaZvY-. a răspuns:

Mi'as dori hmmmmm a da, sa am mai multe dorintze, cand imi doresc ceva sa se indeplineasca. smug

| tania13 a răspuns:

Toata lumea sa se partea frumos intre iei sa nu mai existe rasboaie si ca tot ce treieste pe pamant sa fie fericit!

| biandraga a răspuns:

Sa ma marit cu un "Irinel Columbeanu"laughing)) glumesc:p... sa devin stewardesa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbeasca cu "y" pentru inca doua dorintebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma insor cu @bubu sau @lia....sau amandouarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi dea un singur raspuns unei cautari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu sanatos si sa traiesc pana la peste 90 de anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Ingerash, daca te iau si pe tine de sotie, imi dai "inteligent"rolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor