| Daryusxz a întrebat:

ce as putea face productiv sau sa pierd timpul in afara de Fb/Yt cand lucrez de noapte?

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Citeste ceva ce te pasioneaza.

| Bondarel99 a răspuns:

Pentru inceput folosesti Facebook si yt in scopuri utile. Sa inveti ceva nou, sa inveti o limba straina.
Poti sa iti descarci carti pe telefon si sa citesti daca nu vrei sa te cari cu cele tiparite.

| Violleta2022 a răspuns:

Productiv?!
Poti sa te apuci de broderie, crosetat sau impletit: ciorapi, fulare, manusi, plovere samd.

| mihai69 a răspuns:

Să faci ceea ce scrie în fișa postului?!? sau tu ești doar tăietor de frunze la câini?

| doctorandus a răspuns (pentru mihai69):

Poate e paznic de noapte.

| Daryusxz explică (pentru doctorandus):

Exact. (Imi pica tura de noapte la tot la 4 zile).