| sakura_4619 a întrebat:

Ce ati alege daca nu sunteti hotarata si nici nu esti mare fan mate, stat-particulara, insa vreau sa lucrez, ca sa ma pot intretine. Vreau ceva care se cauta inca in Romania si sa nu fie pe un singur domeniu ca sa ma pot reorienta insa sa am si un minim de cunostinte, in cazul in care nu-mi gasesc in domeniu.
Management, Contabilitate, Marketing, Finante-Banci(am inteles ca la banca se lucreaza in programe speciale, nu se fac calcul, totul este automat), Jurnalism, Informatica, cam asta as vedea o sursa inepuizabila de joburi.Sau oare gresesc? Ce ma sfatuiti? Voi ce facultate ati urmat/urmati, sunteti incantati de alegerea facuta, la ce universitate sunteti, cum este viata pe acolo? Va multumesc!happy

1 răspuns:
| cristinela a răspuns:

IT, Jurnalism.