| romanaols a întrebat:

Ce credeti ca veti realiza sigur in aceasta viata, si ce vreti sa realizati dar nu credeti ca veti reusi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu in viata vreau sa ajung undeva si sunt sigur ca voi ajunge acolo unde mi-e destinat locul. Sunt optimist numai ca mai am cateva luni pana cand totul se va rezolva.

nony
| nony a răspuns:

Sigur: Cateva milioane de €.
Nu voi reusi, sigur: Sa le cheltui...( sau da! )

| Owakey a răspuns:

Bună!

Păi ca să reuşeşti ce crezi că nu vei reuşi trebuie să crezi că vei reuşi, deci, eu cred că voi reuşi tot ce mi-am propus!

Baftă!

| MariusMarius96 a răspuns:

-Cred ca voi reusi sa practic meseria pe care mi-o doresc pe viitor(sunt sigur)dar nu spun care.
-Nu cred ca voi reusi sa ma mut in Olanda desi imi doresc asta(legalitati laughing ), dar imi convine si Miamiwinking