| Nico_6399 a întrebat:

Ce criterii sunt importante pentru. d-voastra in alegerea unui job?

Răspuns Câştigător
| HD_9182 a răspuns:

Pai in primul rand locul unde o sa lucrezi.
Al doilea ce fel de meserie alegi.
Al treilea pe ce perioada.
Al patrulea, daca se merita[ adica distanta dintre tine si locul de lucru]
Al cincelea, plata [cat o sa primesti si daca locuiesti mai departea si platesti transport, mancare, trebuie sa vezi daca merita si cu ce bani o sa ramai]
Cam atat.

1 răspuns:
| Diana_8956 a răspuns:

Poi sa nu fie de munca
sa castigi ceva bani mai multirolling on the floor
timpul in care lucrezi (sa nu fie prea mult ca mi se face raurolling on the floor
Bn visul meu e sa devin pshiholog chyar dk nu indeplineste toate conditile