| Pufarinnaa a întrebat:

Ce portret credeti ca ar avea candidatul ideal la o functie de conducere in stat? Ce insusire le considerati cele mai importante si explicati alegerea voastra.

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Poate sa-l dea toata masmedia de prost,poate sa fie urit cu draci,mai urit ca o maimuta,poate sa nu aiba nici o facultate,doar studii medii,poate sa umble imbracat ca Chaplin, poate sa fie considerat in cel mai rau caz de toata lingarimea, ma intereseaza sa fie dracul sa treaca peste toate astea si sa fie din cale-afara de practic.

| ancutza_4814 a răspuns:

Fix tema asta am avut.o si eulaughing

| betsy a răspuns (pentru ancutza_4814):

Si eu, anul trecut! Si marturisesc ca nu mi-am facut-o! laughing

| ancutza_4814 a răspuns (pentru betsy):

Eu inca o am si trebuie sa-mi puna notahee hee.

| Pufarinnaa explică:

Off.mie imi pune nota