| RebecaManea a întrebat:

Ce cursuri trebuie sa urmez ca sa devin actrita? Sunt clasa a 8 a si asta vreau sa devin in viata, help

6 răspunsuri:
| 2EXA a răspuns:

Doamne nu esti normal rolling on the floor nu indruma fata la prostii de mica

| anonim_4396 a răspuns (pentru 2EXA):

Actrita slabe sanse sa joace in Avengers: Infinity War 2 sau ceva de la Marvel, DC etc. Mai repede castiga bani cu ce a zis el...

| Lostlyric a răspuns (pentru 2EXA):

Desi, nu este pe langa subiect. Si aceea e tot o forma de actorie laughing

| 2EXA a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stiu ce zici, nu zic ca n-are dreptate da fata e micuta totusi. nu chiar intelege laughing

| Ch0co a răspuns:

Trebuie sa te apuci de teatru.

| Claxon987 a răspuns:

In principiu poti sa faci orice liceu, dar preferabil ceva cu inclinatie catre sociologie, psihologie, filologie. Apoi academia de teatru unatc.ro/
Dar este nevoie sa fii foarte polivalenta ca sa fii actrita : putina muzica, putin dans, putin sport, in linii mari sa stii sa faci cam orice
Succes! Astept autograf