| criss122 a întrebat:

Ce faceti? as vrea sa pun o intrebare: ce liceu mi.ati propune, adica sunt clasa a7a, inca nici eu nu m-am prea decis dar ar cam trebui, imi place sportul dar liceul de militarie se afla la Alba Iulia, si eu sunt din Oradea si din clasa a 9 a e prea devreme sa imi parasesc parintii, deci ceva sfaturi? Va rog.

1 răspuns:
| Ssssmokin a răspuns:

Mai daca inveti bine si vrei sa faci armata, merita sa iti parasesti parintii. Cu siguranta la inceput va fi greu sa stai la internat si chesti... dar dupa ce te obisnuiesti o sa fie ok.