| LeonardLeonte a întrebat:

Ce facultate trebuie sa fac daca doresc sa lucrez in Web Desing? Stiu ca pot face un curs pentru asa ceva, dar ce facultate se aproprie cel mai mult de acest domeniu?

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Info

| InvatamProgramare a răspuns:

Zona de web design e o combinatie de arte cu tehnic. Sincer nu stiu daca exista o astfel de facultate. Dar cu siguranta sunt cursuri de Webdesign. Noi la https://invatamprogramare.ro face doar introducerea in webdesign pentru ca focusul nostru este pe programare, dar daca te intereseaza un curs ma pot interesa.