| Drogatacuvise a întrebat:

Ce facultăți imi recomandați daca am terminat științe ale naturii Inafara de medicina? Imi plac chestiile de beauty, dar nu stiu ce facultăți sunt pe asta mai mult cursuri in liceu mi-a placut chimia anorganica

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu faci un curs daca te atrage domeniul beauty? Fa un curs de make-up sau unul de cosmetica. Sunt foarte multe din care poti alege. Important este sa faci exact ceea ce iti place si sa nu fii constransa sa faci ceva ce o sa regreti mai tarziu.

| Drogatacuvise explică (pentru Aasdfghj):

As dori sa fac o facultate ..sunt foarte nehotărâtă