| Alinaaaapp a întrebat:

Ce faci la MAPN (armata)?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Instructie militara. Faci nu favi.

| sierra1 a răspuns:

Cu foții fav boarte mine!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce faci nu ce favi. Te pregătești de război. La război se și moare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instructaj militar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate nu se fave gramatică la MAPN deci eu ziv să mergi în altă parte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa faci roscovane, tragi cu mitraliera. cand obosesti, stai jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omori

| florinake02 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faci, terestru, aviatie, marina, faci instructie + scoala. daca mergi la marina faci si o plimbare de 1/2/3/4 luni cu Nava Scoala "Mircea"

| Alinaaaapp explică:

Frate, unii nu stiu nici unde se pune cratima, si voi de mine va luati? Pe bune? Voi nu ati gresit tasta niciodata?