| Laiyla a întrebat:

Ce fel de analize medicale se fac mai exact pentru postul de operator call center? Se fac si de scaun si urina sau doar pentru auz, vedere, etc?

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Din cate stiu, ar trebui sa-ti spuna la locul de munca ce analize va fi nevoie sa faci. Din experienta mea cu joburile, stiu ca este nevoie de analize de scaun si urina in mod special in domeniile in care avem de-a face cu alimente si oameni. In cazul postului de operator call center analizele vor fi de rutina plus examen psihologic iar daca discutam si de ture de noapte, vor fi si analize de sange. Succes!

| SmileToMe a răspuns:

Am lucrat ca operator call centre la studio moderna. Se fac doar alanize de rutina, auz, vedere, etc. Sânge, scaun și urină exclus?