| Eda21 a întrebat:

Cum e să fii operator call center într-o clinică privată? Care e diferența dintre operator call center și recepționist?

1 răspuns:
| MeMe123 a răspuns:

Personalul de la CallCenter se ocupa cu gestionarea programarilor, cu instiintarea clientilor de diferite oportunitati. Se mai ocupa eventual si cu diferite reclamatii sau propuneri, informatii etc. Receptionerul in mare parte se ocupa cu procesarea de date ale clientilor cu check-inuri de programari si cu recoltarea de probe biologice eventual.