| Andreea201012 a întrebat:

Ce inseamna orasu actual dar natal primul care imi zice fundita:*happy

Răspuns Câştigător
| GumitzaDePepene a răspuns:

Actual=in care traiesti acum, in care locuiesti
natal=in care te-ai nascut

14 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Oras actual=orasul in care locuiesti acum oras natal=orasul in care te-ai nascut big grin funda?

| opium a răspuns:

Doamne Dumnezeule...pe ce lume traiesti, fetito?

| gyovany95 a răspuns:

ORasul in care esti si in care te'ai nascuthappy...

| DeathLord93 a răspuns:

Orasul actual este orasul in care locuiesti in acest moment
Orasul natal este orasul in care te ai nascut

| ledzeppelin a răspuns:

laughing
Pai orasul actual:orasul unde locuiesti in acest moment
oras natal:orasul in care te-ai nascut

| 354 a răspuns:

Orasul actual inseamna orasul de acum iar natal locul in care te-ai nascut adica orasul tau natal.

| Icss a răspuns:

Buna:* Sunt primahappy oras actual inseamna orasul in care locuiesti acum si orasul natal orasul unde te-ai nascut:* fundita? sunt primapuppy dog eyes

| quickly a răspuns:

Oras actual - cel in care locuiesti acum, oras natal - cel in care te-ai nascut!

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Orasul actual adica orasul in care esti acum si orasul natal cel in care te-ai nascut fundita?

| Pufo a răspuns:

Orasul actual este cel in care te afli acum, orasul natal este cel in care te-ai nascut

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Oras actual e cel in care locuiesti acum. iar cel natal este orasul in care te-ai nascut.

| yoswwwet a răspuns:

Actual=orasul care locuiesti in prezent adica acum. si natal=orasul im care te-ai nascut. Sper ca te-am ajutat funda? Dbig grin

| andre23 a răspuns:

Oras actual adica unde locuiesti in momentul de fata, iar cel natal unde te-ai nascut si unde ai locuit la inceput. In cazul in care te-ai mutat, daca nu coincid.

| mirelaa a răspuns:

Salut, orasul actual inseamna unde te aflii acum si orasul natal inseamna unde te-ai nascut sau din ce oras esti tu.