| intreb348128712 a întrebat:

Ce joburi unde trebuie sa folosesti mintea exista fara sa ai nevoie de studii superioare? In afara de call center, la call center a lucrat careva? Cum e? Trebuie sa ai doar rabdare cu clientii? Eu nu am treaba explic si de 100de ori si injuraturile putin imi pasa, numai sa fie procesul foarte greu de inteles.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un angajat dintr-un departament de call-center din Capitală câștigă în medie 2.398 de lei deci nu prea e tentant

| StoicAnalysis a răspuns:

Secretariat, gestionar, operator introducere date... ceva de genul asta.