| DeadlyJunkie a întrebat:

Ce liceu sau studii ar trebui sa urmez pentru meseria de tatuator.

7 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Liceul de Arte plastice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul De Arta

| Own3r a răspuns:

Liceul De Arte Plastice

| ella2o a răspuns:

Daca nu ai liceu de arte in orasul tau, nu-i obligatoriu.Atata timp cat ai talent la desen si continui sa exersezi, dupa liceu iti poti face un portofoliu cu cele mai bune lucrari si mergi la diversi artisti tatuatori cu experienta.In cele din urma, vei gasi unul care va fi dispus sa te invete, dupa care poti porni pe propriul drum in aceasta meserie.Intre timp, continua sa desenezi! happy

| Karuta a răspuns:

Liceul de Arte Plastice

| DeadlyJunkie explică:

Si ce profil.

| DeadlyJunkie explică:

Asta nu-i nici o problema dar la ce profil nu stii?