| anonim38 a întrebat:

Ce liceu si ce facultate trebuie sa urmez pentru a deveni manager de banca?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Liceul nu e chiar asa de important.desi ar trebui sa fii la un profil la care sa faci matematica in toti cei 4 ani! Facultatea e cea care conteaza.ASE scrie pe fruntea ta! Bafta! laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

ASE

| fuzzer a răspuns:

Liceu cu profil economic

Răspuns utilizator avertizat
| Foxglove13 a răspuns:

Economie

| Andreea52 a răspuns:

Pai pentru inceput te inscrii la o facultate cu profil economic urmand ca in anul II sa iti alegi specializarea dorita, in cazul tau Finante-Banci. Succes!

| Georgyyyyyyy66 a răspuns:

Profil economic, iar la facultate trebuie sa faci facultatea de economie